close
تبلیغات در اینترنت
کسب درآمد از اینترنت
لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
- لایف کلیک

در این آموزش قصد داریم با سیستم همکاری در فروش ایران مارکت سنتر به عنوان راهی مطمئن برای کسب درآمد از اینترنت آشنا شویم.

سیستم همکاری در فروش ایران مارکت سنتر ( IranMC )

سیستم همکاری در فروش ایران مارکت سنتر

همانطور که در آموزش های پیشین میلیونر باش اشاره شد، سیستم های همکاری در فروش ، بنا بر سیاست هایی که در پیش می گیرند، بستری را برای شما فراهم می سازند تا با فروش کالاهای خود و یا بازاریابی برای کالاهای موجود، به کسب درآمد از اینترنت بپردازید.

اینک با سیستم ایران مارکت سنتر آشنا خواهید شد که در این راستا امکان عضویت هر دو گروه فروشنده و تبلیغ کننده را مهیا نموده است.

ایران مارکت سنتر خود را اینگونه معرفی می کند:

سیستم ایران مارکت سنتر به عنوان امن ترین و مناسب ترین سیستم خدمات خرید و فروش اینترنتی در ایران، بستر مناسبی برای گسترش تجارت الکترونیک و فرهنگ خرید و فروش اینترنتی در فروشگاه های الکترونیکی است. سیستم ایران مارکت سنتر پلی مطمئن، میان فروشگاه های اینترنتی و خریداران در سراسر ایران است. سیستم همکاری در فروش ایران مارکت سنتر توسط کادر بسیار مجرب و آشنا به سیستم شبکه پستی کشور و مدیران بزرگترین سایت های تجارت الکترونیک در ایران و ارائه کنندگان سرویس های اینترنتی، پشتیبانی و حمایت می شود.

در این سیستم، فروشنده به کسی اطلاق می شود که شخصا محصولی برای فروش دارد و تبلیغ کننده به فردی گفته می شود که محصولات دیگران را تبلیغ می کند.

برای ثبت نام در بخش فروشنده کافیست از قسمت فروشندگان بر روی سیستم همکاری در فروش کلیک نمایید. در این صفحه توضیحات لازم و مراحل انجام کار آموزش داده شده است. اما به دلیل غیر رایگان بودن پلن های این بخش، میلیونر باش از توصیه و آموزش این بخش خودداری می کند.

قسمت تبلیغ کنندگان سیستم همکاری در فروش ایران مارکت سنتر

در این سیستم دو روش درآمد زایی تعریف شده است:

روش اول کسب درآمد

شما می توانید با تبلیغ یا معرفى کردن محصولات این سایت در سود فروش بیش از ۳۰۰۰ فروشگاه عضو سیستم همکاری در فروش ایران مارکت سنتر سهیم شوید.

در این سایت محصولات متنوعی با پورسانت هایی تا ۵۰ درصد از قیمت کل کالا تعریف شده است که اگر خریدار از طریق تبیلغات شما یکی از این محصولات را خریداری نماید، پورسانت مربوطه به حساب شما منظور می شود. پورسانت برخی از محصولات به حدی بالا است که تقریبا بیش از ۹۰ درصد از سود فروش، برای تبلیغ کننده منظور شده است.

تعیین پورسانت بالا، به دلیل رقابتی است که بین فروشندگان در این سیستم وجود دارد. بنابراین در این سیستم، بیشترین سود نصیب تبلیغ کنندگان می شود.

این تبلیغات می تواند به روش های زیر صورت پذیرد:

۱- ایجاد یک فروشگاه مجازی در سایت خودتان که فقط با قرار دادن یک کد ساده می توانید این فروشگاه مجازی را ایجاد نمایید.

۲- قرار دادن بنرهای گرافیکی در سایزهای مختلف.

۳- قرار دادن لینک باکس در سایت خود.

۴- قرار دادن لینک های متنی برای تعدادی محصول به دلخواه شما.

۵- ارسال ایمیل تبلیغاتی.

۶- سایر روش های مجاز به شرط رعایت قوانین سیستم و رعایت مسائل شرعی.

ویژگی های این سیستم عبارتند از:

۱- در این سیستم، فروشنده برای هر محصول، درصد ثابتی از کل قیمت محصول را بابت هزینه تبلیغات مشخص می نماید که بعد از فروش آن محصول، درصد مربوطه از حساب فروشنده کسر و به حساب تبلیغ کننده واریز می شود.

۲- تبلیغ کننده می تواند گزارش کامل سفارش ها و آخرین وضعیت آن ها را در پنل اختصاصی خود مشاهده نماید.

۳- هر بازدید کننده که با لینک یک تبلیغ کننده وارد سایت می شود، تا زمانی که از سایت خارج نشده، هر تعداد خریدی که انجام دهد کمیسیون آن ها به حساب آن تبلیغ کننده منظور می شود.

۴- با توجه به اعتبار ایران مارکت سنتر، تبلیغ کنندگان هیچگونه نگرانی از بابت واریز به موقع درآمدهای خود نخواهند داشت.

روش دوم کسب درآمد

در این روش نیازی به داشتن سایت ، وبلاگ ، لیست ایمیل و غیره ندارید. فقط کافی است که از روابط عمومی خوبی برخوردار باشید و گوشی تلفن را بردارید و بر اساس لیست تلفنی که درسایت های مختلف مانند سایت کتاب اول و سایر سایت ها و همچنین در کتاب های مرجع در اختیارتان قرار دارد محصولات برتر سیستم را به دیگران معرفی کنید و سفارش دریافت نمایید.

این روش یک نوع بازاریابی تلفنی است که مزایای زیادی نسبت به سایر بازاریابی ها دارد.

ویژگی ها و مزایای بازاریابی در این سیستم عبارتند از:

۱- شما هیچ گونه رابطه مالی با خریدار محصول پیدا نمی کنید و هیچ نگرانی از بابت تخفیف گرفتن و غیره نخواهید داشت.

۲- شما هیچ ارتباط مالی با فروشندگان هم ندارید، چون پورسانت شما توسط سیستم ایران مارکت سنتر به شما پرداخت می شود.

۳- تنوع کالا در سیستم باعث خواهد شد که شما بتوانید برای هر شرکت، موسسه و یا هر فردی با هر سن و سالی کالایی برای فروش داشته باشید. مثلا در این سیستم شما می توانید به زنان و دختران، کالاهای جدید مخصوص به ایشان را پیشنهاد کنید و یا مثلا برای کنکوری ها و یا دانشجویان کالاهای خاص آن ها را ارائه دهید.

۴- چون تعداد فروشنده های عضو سیستم زیاد است، بنابراین قیمت کالا ها در سیستم به صورت رقابتی است و شما می توانید روی قیمت مانور دهید.

۵- فروشنده ها در رقابت با یکدیگر و برای فروش بیشتر، بالاترین پورسانت را برای بازاریاب یا تبلیغ کننده در نظر می گیرند و در نتیجه درآمد شما افزایش خواهد یافت.

۶- اگر شما در هر روز فقط با ۷۰ نفر ارتباط بر قرار کنید و فقط از ۱۲ نفر آن ها سفارش دریافت نمایید، با فرض اینکه متوسط مبلغ سفارشات ۱۰ هزار تومان باشد و متوسط کمیسیون هر سفارش ۵۰ درصد باشد آنگاه شما در هر روز ۶۰ هزار تومان و در هر ماه ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان درآمد خواهید داشت که رسیدن به این تعداد سفارش برای هر فردی با روابط عمومی متوسط امکان پذیر است و با کمی تجربه می توانید چند برابر این مبلغ درآمد داشته باشید.

۷- برای شروع کار می توانید با معرفی محصولات مورد نیاز دوستان، آشنایان و همکاران، بعد از ترغیب آن ها به خرید، آدرس پستی آن ها را گرفته و در سیستم برای آن ها و با کد خودتان ثبت سفارش نمایید.

۸- سیستم همکاری در فروش ایران مارکت سنتر به طور پیوسته محصولات برتر را به شما معرفی می نماید و بازارهای هدف آن محصولات، روش بازاریابی و معرفی محصولات را به شما آموزش خواهد داد.

نحوه عضویت در پنل تبلیغ کنندگان سیستم ایران مارکت سنتر

ابتدا با کلیک بر روی دکمه زیر به صفحه ثبت نام تبلیغ کننده در سیستم ایران مارکت سنتر وارد شوید.

سپس اطلاعات خواسته شده را در فرمی که برای شما باز می شود، به صورت صحیح وارد کنید، تیک پذیرش قوانین را بزنید و بر روی گزینه “ثبت” کلیک نمایید.

توجه: پر کردن فیلد سایت های تبلیغاتی، کدپستی، تلفن، نوع وشماره حساب و توضیحات، اجباری نیست و پس از عضویت نیز می توانید پروفایل خود را تکمیل کنید.

پس از پیام موفقیت در ثبت نام، از طریق سایت ایران مارکت سنتر و انتخاب گزینه “ورود تبلیغ کننده” و با واردکردن ایمیل و رمزی که در فرم ثبت نام تعریف کرده اید، به پنل مدیریتی خود وارد شوید.

بعد از ورود به پنل باید به قسمت تنظیمات رفته و کدهای ایجاد فروشگاه مجازی، جذب تبلیغ کننده و  یا لینک های مستقیم تبلیغاتی را دریافت نموده و آن ها را در سایت ، وبلاگ و یا شبکه های اجتماعی خود قرار دهید.

همچنین شما می توانید با استفاده از لینک های مستقیمی که در پنل اختصاصی شما و برای شما ایجاد می شود، محصولات را از طریق ارسال ایمیل به دوستان خود تبلیغ نمایید. بدیهی است که هر بازدید کننده ای که از طریق تبلیغات شما (کد و یا لینک مستقیم اختصاصی شما) وارد سایت شود تا زمانی که از سایت خارج نشده باشد، هر خریدی که انجام دهد پورسانت آن به حساب شما منظور می گردد.

به طور کلی کار با پنل مدیریتی آسان است. با توجه به بومی بودن این پنل، فقط کافیست چند دقیقه در این پنل گردش کنید تا با محیط آن کاملا آشنا شوید. همچنین آموزش های لازم نیز در خود پنل موجود است.

برای موفقیت بیشتر نیز می توانید از تکنیک ها و مهارت های بازاریابی و فروش که در آموزش های پیشین میلیونر باش بیان شد، استفاده نمایید.

میلیونر باش امیدوار است این آموزش برای شما مفید واقع گردد و به درآمدی مطلوب با فعالیت در سیستم همکاری در فروش ایران مارکت سنتر دست یابید.لینک ثابت

درباره : آموزش , گام هفتم: کسب درآمد از همکاری در فروش ایران مارکت سنتر ,
برچسب ها : پول , درآمد , اینترنت , کسب درآمد , پورسانت , بازاریابی , کار , کلیک , تلگرام , pol , daramad , kar , internet , سیستم ایران مارکت سنتر , همکاری در فروش , کسب درآمد از اینترنت ,
بازدید : 48
[ جمعه 06 مرداد 1396 ] [ 1:12 ] [ نویسنده : محمد محمد پور ] | نظرات ().: Weblog Themes By SlideTheme :.